NOTICE

This website is no longer up to date.
With effect from 01/2022, Plettac Systems' offer will be presented on the new website www.tglobal.eu.

 

Bezpečné mesto na Dunaji: Eneo v Budapešti

Mesto Budapešť je zabezpečené kamerami Eneo

200 Eneo PTZ dome kamier v mestskom dohľadovom systéme prispieva k väčšej bezpečnosti hlavného mesta Maďarska.

Kozmopolitná a očarujúca, takto sa Budapešť predstavuje svojim návštevníkom. Mesto na Dunaji, taktiež miestnymi obyvateľmi nazývané „Perla na Dunaji", je najväčšie mesto v Maďarsku a ôsme najväčšie mesto v Európskej únii s počtom obyvateľov okolo 1,7 milióna. Má zvláštnu atmosféru tvorenú vibrujúcim kultúrnym životom, ale taktiež nádhernou secesnou architektúrou. Impozantné verejné kúpele a elegantné kaviarne vytvárajú individuálnu atmosféru, v ktorej sa elegantne spája minulosť so súčasnosťou, čo zároveň každoročne priťahuje milióny návštevníkov.

Bezpečnosť pre obyvateľov a turistov

Hoci niet romantizmu bez vytriezvenia v realite. Ako aj v iných hlavných Európsky mestách, tak aj tu v Budapešti sú bezpečnostné opatrenia brané veľmi seriózne. Ako doplnok prevencie proti kriminalite a vandalizmu sa do popredia dostáva aj subjekt boja proti terorizmu, ktorému sa v posledných rokoch prikladá čoraz väčšia váha. Zástupcovia mesta sa preto dohodli na pokrytí všetkých zón kategorizovaných ako citlivé alebo extrémne kritické video dohľadovým systémom. Bezpečnostné video kamery boli nainštalované vo viacerých oblastiach a to najmä v blízkosti slávnych pamiatok a atrakcií ako Námestie Hrdinov.

Eneo PTZ dome kamery v rádio sieti

V bezpečnostnom video systéme bolo nainštalovaných 200 PTZ dome kamier z Eneo Fastrax série. Kamery sú integrované do video dohľadového riešenia Indigo Vision, ktorý prenáša dáta do bezpečnostného centra polície. Prenos prebieha pomocou rádio siete, keďže zóny pokryté video dohľadom sa rozprestierajú po celom meste. Kamery poskytujú vynikajúci obraz a výborne harmonizujú s riešením Indigo Vision.

We are a distributor of high quality brands

  • GeoVision
  • Eneo
  • FLIR
  • JVC
  • Funkwerk
  • Ahlberg Electronics
  • 1
  • 2

Plettac Systems

The company Plettac Systems is a traditional distributor of camera technology and camera components. We offer to our customers technologies and services, which covering all phases of the successful deployment of CCTV technology into practice.

Contact

 Jánoškova 1545, Dolný Kubín, Slovakia
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 +421 43 3211 441
 +421 43 5320 446

Follow Us