Kamerové systémy pre armádu a políciu

Naša spoločnosť ponúka viacero riešení kamerovej techniky pre armádu a políciu. Či už sa jedná o osobné kamery pre nočné videnie alebo kamery pre monitorovacie systémy.

Ručné termovízne kamery - nočné videnie

Ručné termovízne kamery sa stávajú čo raz obľúbenejším nástrojom pre políciu, armádu a iné bezpečnostné zložky. Používajú sa ako systém nočného videnia alebo na dohľadávanie osôb.

Prečo použiť ručné termovízne kamery ako systém nočného videnia?

Klasické nočné videnie zosilňuje slabo viditeľné svetlo rádovo až tisícnásobne, takže umožňuje pozorovať aj v noci. Zosilnenie obrazu touto metódou si vyžaduje určitú úroveň okolitého svetla. Stačí na to napríklad aj svetlo z hviezd počas bezoblačnej noci. Pretože systém vyžaduje istú úroveň okolitého svetla, jeho nedostatok môže negatívne ovplyvniť účinnosť systému. Rovnako tak nepriaznivé poveternostné podmienky ako hmla, dážď sneženie ale aj protisvetlo môže až úplne znefunkčniť tento systém. Systém zobrazenia je navyše založený na svetelnom kontraste, čo má veľa krát za následok ťažké rozpoznávanie až prehliadnutie objektu záujmu.

FLIR LS-32
FLIR HS-37
FLIR BHS-XR

Termovízny obrázokTermovízny obrázokTermovízny obrázok

Termovízne kamery oproti klasickému nočnému videniu majú podstatnú výhodu. Ich snímanie nie je ovplyvnené intenzitou okolitého svetla. Pozorovateľ teda dokáže vidieť objekty aj v prípade, že pozoruje scénu bez akéhokoľvek svetla, ale aj naopak, keď sa dívate priamo na/cez zdroj svetla. Keďže systém je založený na zobrazení nie svetelných, ale tepelných kontrastoch, je veľmi ťažké sa pred ním maskovať. Zvlášť vhodný je preto na pozorovanie/sledovanie ľudí či zvierat.

Spoločnosť FLIR, ktorá je svetovým lídrom v oblasti termovízie a termografie, ponúka široký sortiment termovíznych kamier určených pre poľovníkov, políciu, armádu alebo pre iné bezpečnostné zložky.

Monitorovacie kamerové systémy pre armádne účely

SEKAI Electronics (USA) - kamery a kamerové systémy

Naša spoločnosť spolupracuje s profesionálnymi výrobcami kamerovej techniky. Sme výhradným zástupcom americkej spoločnosti SEKAI Electronics pre Slovensko a Českú Republiku. Tá sa venuje výlučne kamerovej technike pre armádne a vesmírne účely.

SEKAI RBC
SEKAI RSC-BH313
SEKAI VLCD 12

V ponuke spoločnosti SEKAI Electronics nájdete kamery a kamerové systémy pre obrnené vozidlá, stíhačky, na zbrane a iné aplikácie.

vojenská technikatankvojenský vrtuľníkvojenská stíhačka

Funkwerk/Plettac

Výborné technické vlastnosti CCD kamier Funkwerk/Plettac sa osvedčili v armádnej technike vyrobenej na Slovensku.

Kvalita a spoľahlivosť CCD kamier Funkwerk/Plettac je už roky preverovaná v náročných podmienkach armádnej techniky. Okrem špičkových snímacích vlastností, a vysokej citlivosti je oceňované aj ich kompaktné prevedenie. V tejto aplikácii je dôležité aj to, že dokážu spoľahlivo znášať vysoký rozsah pracovných teplôt.

špeciálna vojenská kamerakamera na armádnom vozidlearmádne vozidlo so špeciálnou kamerou

Sme distribútor kvalitných značiek

  • GeoVision
  • Eneo
  • FLIR
  • JVC
  • Funkwerk
  • Ahlberg Electronics
  • 1
  • 2

Plettac Systems

Spoločnosť Plettac Systems s.r.o. je tradičným distribútorom kamerových technológií a kamerových komponentov. Našim zákazníkom ponúkame technológie a služby, ktoré pokrývajú všetky fázy úspešného nasadenia kamerových technológií do praxe.

Kontakt

 Jánoškova 1545, 026 01 Dolný Kubín
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 43 3211 441
 +421 43 5320 446

Pripojte sa k nám