OZNAM

Táto webová stránka už nie je aktuálna.
S platnosťou od 01/2022 bude ponuka spoločnosti Plettac Systems prezentovaná na novej webovej stránke www.tglobal.eu.

 

Kamerový PTZ komplet spoločnosti Videotec: ULISSE RADICAL

Videotec Ulisse Radical

ULISSE RADICAL je názov novej rady PTZ kamier, ktoré sú kompletne v IP prevedení a môžu byť spravované cez ONVIF Profil „S" protokol prostredníctvom väčšiny VMS systémov na trhu (napríklad VMS od spoločnosti Geovision, Seetec či Eneo).

Spoločnosť Videotec zúročila svoje rozsiahle skúsenosti vo výrobe kamerovej techniky a vytvorila pokročilý PTZ kamerový systém, ktorý je priamo v továrni skladaný z najlepších sieťových kamier a motorizovaných zoom objektívov. Tie zohrávajú veľkú úlohu vo vysokej úrovni poskytovaného obrazu. Kamera aj objektív boli nakonfigurované už vo fáze výroby, vďaka čomu sa užívateľ tejto starosti vyhne. Na užívateľovi je len pripojenie napájania, siete a jednoduché záverečné nastavenie podľa jeho požiadaviek.

Ulisse Radical - vrchol kamerovej PTZ technológie

Kamerový systém ULISSE RADICAL spája komponenty, ktoré neakceptujú žiadne kompromisy: Full HD kamery, 1/2" CMOS snímač a 1080p/60fps pre denné a nočné snímanie kvalitného videa. Aby systém získal perfektný obraz aj na väčšie vzdialenosti, boli do neho nainštalované extrémne výkonné objektívy ponúkajúce 18 až 33 násobný zoom a s ohniskovou vzdialenosťou 500mm. ULISSE RADICAL poskytuje skvelý výkon aj v úplnej tme a to vďaka dvom výkonným reflektorom, ktoré zabezpečujú jasné osvetlenie až na vzdialenosť viac ako 250 metrov. Dokonalý systém riadenia teploty predurčuje ULISSE RADICAL pre perfektnú kontinuálnu prevádzku aj v extrémnych teplotách od -40°C do 60°C.

 

Video predstavenie kamerového systému Videotec Ulisse Radical

Sme distribútor kvalitných značiek

  • GeoVision
  • Eneo
  • FLIR
  • JVC
  • Funkwerk
  • Ahlberg Electronics
  • 1
  • 2

Plettac Systems

Spoločnosť Plettac Systems s.r.o. je tradičným distribútorom kamerových technológií a kamerových komponentov. Našim zákazníkom ponúkame technológie a služby, ktoré pokrývajú všetky fázy úspešného nasadenia kamerových technológií do praxe.

Kontakt

 Jánoškova 1545, 026 01 Dolný Kubín
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 43 3211 441
 +421 43 5320 446

Pripojte sa k nám