OZNAM

Táto webová stránka už nie je aktuálna.
S platnosťou od 01/2022 bude ponuka spoločnosti Plettac Systems prezentovaná na novej webovej stránke www.tglobal.eu.

 

Riešenia pre dopravu

Kamery Plettac strážia Vašu bezpečnosť na diaľniciach

Väčšinu úsekov slovenských diaľnic a cestných tunelov sleduje kamerový systém Funkwerk/Plettac. Tento kamerový systém pomáha diaľničnej obsluhe včas rozpoznávať a riešiť zložité dopravné situácie.

Kamerový systém na diaľnici

Kamery Funkwerk/Plettac dokazujú svoje vynikajúce vlastnosti aj v extrémnych podmienkach a v každom počasí spoľahlivo monitorujú slovenské diaľnice už viac ako 20 rokov.
V týchto aplikáciách sa kladie dôraz nielen na špičkové technické vlastnosti kamier, ale aj na vysokú spoľahlivosť a minimálnu servisnú náročnosť. Zvlášť v tomto prípade platí, že spoľahlivosť techniky šetrí prevádzkové náklady a zvyšuje bezpečnosť.

Kamerový systém na diaľniciKamerový systém na diaľnicikamera na diaľnici

kamerové systém v tunelikamerové systém v tunelidispečingové stredisko

Technici Funkwerk/Plettac vyvinuli pre použitie na diaľniciach unikátnu modulárnu koncepciu kamier a kamerových komponentov. Tá sa vyznačuje okrem iného aj tým, že ich montáž, nastavenie, prípadne demontáž je veľmi jednoduchá a trvá veľmi krátku dobu. Túto vlastnosť oceňujú hlavne technickí pracovníci spoločností vykonávajúcich servis a údržbu, pretože okrem ušetrených nákladov je minimalizovaný aj čas pohybu pracovníkov a techniky v nebezpečnej zóne diaľnice počas jej prevádzky. Rýchlosť zásahu pri údržbe je cenená hlavne v prípadoch, keď je tento zásah spojený s čiastočným, prípadne úplným uzavretím diaľnice.

V prípade záujmu Vám radi spracujeme návrh riešenia pre požadovanú aplikáciu.

Sme distribútor kvalitných značiek

  • GeoVision
  • Eneo
  • FLIR
  • JVC
  • Funkwerk
  • Ahlberg Electronics
  • 1
  • 2

Plettac Systems

Spoločnosť Plettac Systems s.r.o. je tradičným distribútorom kamerových technológií a kamerových komponentov. Našim zákazníkom ponúkame technológie a služby, ktoré pokrývajú všetky fázy úspešného nasadenia kamerových technológií do praxe.

Kontakt

 Jánoškova 1545, 026 01 Dolný Kubín
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 43 3211 441
 +421 43 5320 446

Pripojte sa k nám