OZNAM

Táto webová stránka už nie je aktuálna.
S platnosťou od 01/2022 bude ponuka spoločnosti Plettac Systems prezentovaná na novej webovej stránke www.tglobal.eu.

 

GeoVision predstaví H.265 VMS na podujatí ISC West 2015

GeoVision novinky na výstave ISC West 2015

Po pätnásty krát sa spoločnosť GeoVision spolu s tisíckou ďalších výrobcov predstaví na najväčšom bezpečnostnom veľtrhu v Severnej Amerike - ISC West. Tento rok spoločnosť GeoVision predstaví aktuálne trhové inovácie vrátane svojej vlajkovej lode v podobe monitorovacieho softvéru GV-VMS, ktorý je už kompatibilný s kódovaním H.265 HEVC.

Očakávaný video manažment systém GV-VMS s podporou pre 64 kanálov bol oficiálne predstavený v prvom kvartály tohto roka, ako riešenie pre priemyselných profesionálov, ktorí potrebujú ten najlepší a spoľahlivý IP dohľadový softvér. Na veľtrhu spoločnosť Geovision taktiež predstaví aktuálnu verziu systému GV-VMS v15.10, ktorý je jedným z prvých video manažment systémov na trhu, ktorý podporuje kódovanie H.265 HEVC (High Efficiency Video Coding). Pomocou implementácie kódovania H.265 bude systém GV-VMS v15.10 poskytovať dvojnásobnú efektivitu kompresie v porovnaní s verziou H.264. Táto nová generácia vysoko efektívneho kódovania maximalizuje video kvalitu s nízkym dátovým tokom, čo bude v konečnom dôsledku viesť k optimalizácii využitia sieťovej infraštruktúry a zredukuje náklady na úložný priestor. Viac megapixlové IP kamery budú taktiež pracovať efektívnejšie, bez výpadkov v sieťovej infraštruktúre v dôsledku zavedenia poslednej verzie H.265.

Okrem vysoko efektívnej technológie video kódovania, bude GV-VMS v15.10 taktiež obsahovať mnoho funkcií, ako exteriérová inteligentná detekcia pohybu, ktorá eliminuje falošné poplachy spôsobené prirodzeným pohybom okolitého prostredia (dážď, sneh, pohyb stromov a trávy, vlnenie atď.). Iné nové funkcie budú obsahovať podporu pre mód koridoru kamery, integráciu s prístupovým systémom a LPR systémom. GPU dekódovanie a GPU Fisheye dewarping. Tak isto ako pri prvej verzii systému GV-VMS v14.10, bude užívateľské rozhranie intuitívne, jednoduché a prehľadné. V porovnaní s DVR/NVR softvérom, GV-VMS predstavil funkcie ako konfigurovateľné zobrazenie pre „Live" a záznam, funkciu drag-and-drop „Live" kanálov, fisheye dewarping pre individuálne kanály, Windows servisný mód, podporu viacerých monitorov a časovú os prehrávania záznamu.

V snahe poskytnúť čo najkomplexnejšiu radu IP kamier, spoločnosť GeoVision predstaví viacero nových modelov. Medzi najhorúcejšími novinkami v rade IP kamier bude debut 12MPx IP kamerových modelov, vrátane 12MPx Box IP kamery a 12MPx Fisheye IP kamery. Taktiež bude predstavená kamera „UniCam", ako prvá skrytá IP kamera s mikrofónom a vymeniteľným objektívom pre flexibilnú inštaláciu. V súlade s novým štandardom H.265, bude taktiež predstavená kamera GV-BL5700, ktorá implementuje kódovanie H.265 na redukciu dátového toku pri zachovaní rovnakej kvality obrazu.
Ďalšie modely, ktoré budú na veľtrhu predstavené, sú kamery zo série „Target", ktoré predstavujú najlepšie riešenie v pomere cena / výkon.

Keďže cloudové riešenia v dohľadovom priemysle sa pomaly stávajú trendom, tak spoločnosť GeoVision bude taktiež prezentovať svoje riešenie v tomto segmente trhu. Prichádzajúca Cloud séria bude ponúkať riešenie pre malé podniky, ktoré potrebujú IP dohľadové riešenie. Všetky modely z tejto série budú podporovať ukladanie na cloud s 1MPx rozlíšením. Za účelom splnenia štandardov a požiadaviek rôznych inštalačných lokácii, bude táto séria poskytovať široký rozsah možností ako interiérové a exteriérové modely, IR prísvit a Wi-Fi pripojenie.

Návštevníkom v stánku Geovision budú taktiež predstavené PoE prepínače navrhnuté špeciálne pre IP dohľad. Výber sa pohybuje od 10/100MB až po Gigabitové, 4, 8, 16, a 24 portové modely, ktoré umožňujú flexibilné káblovanie a poskytujú dostatočný výkon pre IP kamery. Na prekonanie limitujúcej vzdialenosti PoE technológie, spoločnosť GeoVision predstaví model PoE extendera, GV-POEX0100, čo je 10/100 PoE extender ktorý umožňuje predĺženie vzdialenosti medzi PoE prepínačom a GV-IP kamerou o 100m pre každý nainštalovaný extender. Bez použitia dodatočného napájacieho zdroja, môže byť seriálovo prepojených až päť extenderov na prenos napájania a dát do IP kamery, ktorá je vzdialená až 600m od PoE prepínača.

Spoločnosť GeoVision predstaví aj zariadenie GV-SNVR, čo je Linux-based záznamník dostupný v prevedení pre 4, 8 a 16 kanálov a umožňuje záznam v nízkom a vysokom rozlíšení. Taktiež bude predstavený systém GV-NAS, čo je vlastne sieťové úložisko navrhnuté na ukladanie záznamu z GV-IP kamier.

Sme distribútor kvalitných značiek

  • GeoVision
  • Eneo
  • FLIR
  • JVC
  • Funkwerk
  • Ahlberg Electronics
  • 1
  • 2

Plettac Systems

Spoločnosť Plettac Systems s.r.o. je tradičným distribútorom kamerových technológií a kamerových komponentov. Našim zákazníkom ponúkame technológie a služby, ktoré pokrývajú všetky fázy úspešného nasadenia kamerových technológií do praxe.

Kontakt

 Jánoškova 1545, 026 01 Dolný Kubín
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 43 3211 441
 +421 43 5320 446

Pripojte sa k nám