GeoVision predstaví H.265 VMS na podujatí ISC West 2015

GeoVision novinky na výstave ISC West 2015

Po pätnásty krát sa spoločnosť GeoVision spolu s tisíckou ďalších výrobcov predstaví na najväčšom bezpečnostnom veľtrhu v Severnej Amerike - ISC West. Tento rok spoločnosť GeoVision predstaví aktuálne trhové inovácie vrátane svojej vlajkovej lode v podobe monitorovacieho softvéru GV-VMS, ktorý je už kompatibilný s kódovaním H.265 HEVC.

Očakávaný video manažment systém GV-VMS s podporou pre 64 kanálov bol oficiálne predstavený v prvom kvartály tohto roka, ako riešenie pre priemyselných profesionálov, ktorí potrebujú ten najlepší a spoľahlivý IP dohľadový softvér. Na veľtrhu spoločnosť Geovision taktiež predstaví aktuálnu verziu systému GV-VMS v15.10, ktorý je jedným z prvých video manažment systémov na trhu, ktorý podporuje kódovanie H.265 HEVC (High Efficiency Video Coding). Pomocou implementácie kódovania H.265 bude systém GV-VMS v15.10 poskytovať dvojnásobnú efektivitu kompresie v porovnaní s verziou H.264. Táto nová generácia vysoko efektívneho kódovania maximalizuje video kvalitu s nízkym dátovým tokom, čo bude v konečnom dôsledku viesť k optimalizácii využitia sieťovej infraštruktúry a zredukuje náklady na úložný priestor. Viac megapixlové IP kamery budú taktiež pracovať efektívnejšie, bez výpadkov v sieťovej infraštruktúre v dôsledku zavedenia poslednej verzie H.265.

Okrem vysoko efektívnej technológie video kódovania, bude GV-VMS v15.10 taktiež obsahovať mnoho funkcií, ako exteriérová inteligentná detekcia pohybu, ktorá eliminuje falošné poplachy spôsobené prirodzeným pohybom okolitého prostredia (dážď, sneh, pohyb stromov a trávy, vlnenie atď.). Iné nové funkcie budú obsahovať podporu pre mód koridoru kamery, integráciu s prístupovým systémom a LPR systémom. GPU dekódovanie a GPU Fisheye dewarping. Tak isto ako pri prvej verzii systému GV-VMS v14.10, bude užívateľské rozhranie intuitívne, jednoduché a prehľadné. V porovnaní s DVR/NVR softvérom, GV-VMS predstavil funkcie ako konfigurovateľné zobrazenie pre „Live" a záznam, funkciu drag-and-drop „Live" kanálov, fisheye dewarping pre individuálne kanály, Windows servisný mód, podporu viacerých monitorov a časovú os prehrávania záznamu.

V snahe poskytnúť čo najkomplexnejšiu radu IP kamier, spoločnosť GeoVision predstaví viacero nových modelov. Medzi najhorúcejšími novinkami v rade IP kamier bude debut 12MPx IP kamerových modelov, vrátane 12MPx Box IP kamery a 12MPx Fisheye IP kamery. Taktiež bude predstavená kamera „UniCam", ako prvá skrytá IP kamera s mikrofónom a vymeniteľným objektívom pre flexibilnú inštaláciu. V súlade s novým štandardom H.265, bude taktiež predstavená kamera GV-BL5700, ktorá implementuje kódovanie H.265 na redukciu dátového toku pri zachovaní rovnakej kvality obrazu.
Ďalšie modely, ktoré budú na veľtrhu predstavené, sú kamery zo série „Target", ktoré predstavujú najlepšie riešenie v pomere cena / výkon.

Keďže cloudové riešenia v dohľadovom priemysle sa pomaly stávajú trendom, tak spoločnosť GeoVision bude taktiež prezentovať svoje riešenie v tomto segmente trhu. Prichádzajúca Cloud séria bude ponúkať riešenie pre malé podniky, ktoré potrebujú IP dohľadové riešenie. Všetky modely z tejto série budú podporovať ukladanie na cloud s 1MPx rozlíšením. Za účelom splnenia štandardov a požiadaviek rôznych inštalačných lokácii, bude táto séria poskytovať široký rozsah možností ako interiérové a exteriérové modely, IR prísvit a Wi-Fi pripojenie.

Návštevníkom v stánku Geovision budú taktiež predstavené PoE prepínače navrhnuté špeciálne pre IP dohľad. Výber sa pohybuje od 10/100MB až po Gigabitové, 4, 8, 16, a 24 portové modely, ktoré umožňujú flexibilné káblovanie a poskytujú dostatočný výkon pre IP kamery. Na prekonanie limitujúcej vzdialenosti PoE technológie, spoločnosť GeoVision predstaví model PoE extendera, GV-POEX0100, čo je 10/100 PoE extender ktorý umožňuje predĺženie vzdialenosti medzi PoE prepínačom a GV-IP kamerou o 100m pre každý nainštalovaný extender. Bez použitia dodatočného napájacieho zdroja, môže byť seriálovo prepojených až päť extenderov na prenos napájania a dát do IP kamery, ktorá je vzdialená až 600m od PoE prepínača.

Spoločnosť GeoVision predstaví aj zariadenie GV-SNVR, čo je Linux-based záznamník dostupný v prevedení pre 4, 8 a 16 kanálov a umožňuje záznam v nízkom a vysokom rozlíšení. Taktiež bude predstavený systém GV-NAS, čo je vlastne sieťové úložisko navrhnuté na ukladanie záznamu z GV-IP kamier.

Sme distribútor kvalitných značiek

  • GeoVision
  • Eneo
  • FLIR
  • JVC
  • Funkwerk
  • Ahlberg Electronics
  • 1
  • 2

Plettac Systems

Spoločnosť Plettac Systems s.r.o. je tradičným distribútorom kamerových technológií a kamerových komponentov. Našim zákazníkom ponúkame technológie a služby, ktoré pokrývajú všetky fázy úspešného nasadenia kamerových technológií do praxe.

Kontakt

 Jánoškova 1545, 026 01 Dolný Kubín
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 43 3211 441
 +421 43 5320 446

Pripojte sa k nám